0216 399 10 31

Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe Evden Eve Nakliyat

26.07.2017
Maltepe Evden Eve Nakliyat Genç, dinamik ve çalışkan yapısıyla tüm Maltepe ve İstanbul’da evden eve nakliye ve çeşitli yük taşımacılığı hizmetleriyle bilinen firmamız Maltepe Evden Eve Nakliyat, müşterileriyle kurduğu sağlam ilişkilerle bugünlere gelmiştir. Hedefimiz, her müşterinin ihtiyacını karşılarken kalıcı dostluklar da kurmak, nakliye konusunda Maltepe’de akla gelen ilk firma olmaktır.
 
Evden eve eşya taşımacılığı, başka bir şehre taşınma, ülke dışına taşınma gibi eşyanın nakliyesini gerektiren tüm taşımacılık ihtiyaçlarınız için Ulusoy Nakliyat bir telefon uzağınızda. Müşteri hizmetleri servisiyle görüşerek ya da internet sitemizdeki e-posta adresine mail atarak nakliyeyle ilgili bilgi isteyebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizi arayıp taşınma konusu eşyalar, nakliye güzergâhı, taşınmanın gerçekleşeceği zamanla ilgili bilgi alacak, en kısa sürede en uygun fiyatlandırma yapılarak tarafınıza bildirilecektir.
 
Şehir içi eşya taşımacılığını üstü kapalı kamyon ve kamyonetlerle yapan firmamız için taşınacak eşyalarınız büyük önem taşımaktadır. Sigortalanarak taşınacak olan eşyalarınız için işinin uzmanı marangoz, tesisatçı, yük taşımasını bilen tecrübeli elemanlarımızla evinize gelip eşyalarınızı uygun şekilde söküp ambalajlıyoruz. Kamyona yerleştirilen eşyalarınız yeni evinize ulaştığında sizinle birlikte istediğiniz şekilde tekrar kurarak tüm eşyalarınız yerleşmiş ve çalışır halde size teslim ediyoruz
 
Maltepe’den ve İstanbul’dan taşınan müşterilerimiz için de nakliye hizmetleri vermekteyiz. İster eşyaların sökülüp kamyona yerleştirilmesi isterseniz sadece monteli eşyaların sökülmesi konularında bizden profesyonel destek alabilirsiniz. Nakliye için sadece kamyon talepleri ya da kamyonla birlikte eleman tahsisi için firmamızdan bilgi alınız.
 
Yurt dışına taşınacak müşterilerimizin eşyaları gerektiği şekilde ambalajlanarak yola çıkar. Eşyanın nakliyesi, uygun şekilde ambalajlanmayı gerektirir. Gideceği mesafe, nakliye aracı ve eşyanın hassasiyetine göre kullanılan ambalaj malzemeleri, taşınırken eşyanın kırılmasını, zedelenmesini önleme amaçlıdır. Eşyaları taşırken kullanılan araçlar uygun, eşyaları taşıyan kişiler de bu konuda bilgi sahibi olmalıdır. Firmamız, tüm bu bileşenlere özel bir önem göstermektedir.
 
Ulusoy Nakliyat, sadece evden eve taşımacılık konusunda değil, kurumsal müşterilerimizin çeşitli ve sürekli nakliye ihtiyaçları için de çalışmaktadır. İstanbul içinde gerçekleşecek küçük paketlerin, yüklerin taşınmasında da firmamız üzerine düşeni yapmakta, araç kapasitesini artırarak dinamik yapısını korumaktadır.