0216 399 10 31

Kartal Evden Eve Nakliyat

Kartal Evden Eve Nakliyat

12.08.2017
Kartal Evden Eve Nakliyat İstanbul’un yoğun ilgi gören gözde lokasyonlarından biridir. Kartal Evden Eve Nakliyat olarak sadece Kartal’a değil tüm İstanbul’a hizmet vermekteyiz. Nakliyat firması olarak sorumluluğumuz, sadece bir kez değil her zaman bizimle çalışmak isteyen müşterilerimizle gelişip büyümektir.

Hizmetlerimiz arasında evden eve eşya taşımacılığı, başka şehirlere eşya taşınması, tarihi ve sanatsal değeri olan eserlerin itinayla ambalajlanıp taşınması, fuar ve panel gibi organizasyonlarda kullanılan dekor, sahne ve standların kurulumu, sökülmesi ve taşınması, giysilerin askısıyla taşınması, kullanmadığınız eşyalarınız için depo çözümleri üretmek gibi konular sayılabilir. Ayrıca parça eşya taşıma amaçlı küçük araçlarımız da sizlere hizmet vermektedir.

İstanbul içinde evden eve nakliyat, uzman bir kadroyla doğru bir planlama yapılarak gerçekleştirilmesi gereken bir ekip işidir. Yoğun talebin olduğu Kadıköy, Göztepe, Ataşehir gibi semtlere hizmet veren Kartal Evden Eve Nakliyat, evinizi sizi yormadan taşır.
Nakliye hizmetleri içinde yer alan ücretsiz ekspertiz ile taşınacak eşyalarınızı yerinde görüp en doğru fiyatlandırma yapılması amaçlanmaktadır. Uygun fiyatlandırma sonrası taşınma için evinizden özenle alınan eşyalarınız, yeni evinize aynı özenle taşınıp yerleştirilir. Apartman girişlerinin ve merdiven boşluklarının dar olması durumunda, üst katlara eşya çıkarıp indirmek bazen imkânsız hale gelmektedir. Özellikle monteli olmayan koltuk takımları ve buzdolabı gibi geniş ve büyük eşyaların taşınması asansör aracılığıyla güvenli şekilde yapılmaktadır.
İstanbul dışına taşınacak müşterilerimiz için Kartal Evden Eve Nakliyat alternatifleri: Eleman desteğinin olmadığı, taşıma işini müşterinin üstlendiği, sadece şoförlü bir kamyonla nakliyat; eşyaların sökülüp taşınarak kamyona yüklendiği şoförlü bir kamyonla nakliyat ya da tam eleman desteğinin verildiği, yükleme, boşaltma, taşıma ve kurulumu yapacak elemanlarla birlikte şoförlü bir kamyonla nakliyat.

Yurt dışına taşınmalarda nakliyesi yapılacak eşyaların uygun şekilde ambalajlanması çok önemlidir. Bazı eşyaların zarar görmemesi için ahşap kasalar içinde gönderilmesi gerekir. Yurt dışı taşınma sorunlarının çözümünde de en uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz.

Kurumsal müşterilerimizin nakliye ihtiyaçlarında; ofis taşınması, imalathanelerden ofislere koli ve yük taşımacılığı, kurulup tekrar sökülmesi gereken hareketli parçaların nakliyesi, ürün teslimatları gibi konular önem kazanmaktadır. Kurumsal müşterilerimiz için hazırladığımız özel fiyatlarımızı inceleyiniz.