0216 399 10 31

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

12.08.2017
Kadıköy Evden Eve Nakliyat olarak; evden eve eşya taşımacılığı, şehirler arası taşımacılık, hassas eşyaların ve sanat eserlerinin özenle taşınması, eşya depolanması, ürünlerin zamanında teslim edilmesini gerektiren tüm taşımacılık işlerini profesyonel olarak yapmaktayız.
 
Kalabalık bir şehirde yaşamanın getirdiği zorlukları gözardı etmeyen Ulusoy Nakliyat, her bir ayrıntıyı sizin adınıza düşünüp yapmakta, sizi nakliyeyle ilgili pek çok dertten kurtarmaktadır. Taşınma işini bize bırakın, sizi hiç yormadan taşıyalım.
 
İster evinizi taşıyın ister ofisinizi, Kadıköy Evden Eve Nakliyat fiyatlarını görmeden nakliye konusunda karar vermeyin. En uygun fiyatlarda nakliye için bizi arayın. Ekspertiz için mekânınıza gelip görerek en doğru fiyatlandırmayı ücretsiz yapalım.
 
Üretim yapan firmaların ürünlerinin periyodik olarak taşınması ve teslimatı konusunda da hizmet veren Kadıköy Evden Eve Nakliyat; askıyla taşınması gereken ürünler, özel olarak ambalajlanarak titizlikle taşınmayı gerektiren sanatsal ürün ve malzemeler, fuar standlarının taşınması ve kurulması, dekor ve sahne ürünlerinin demonte halde taşınması ve montajı gibi konularda da uzmanlaşmıştır.
 
Nakliyesi gerçekleşecek tüm eşya ve ürünler gerektiği şekilde ambalajlanarak uygun şekilde üstü kapalı nakliye araçlarına yerleştirilir ve daha sonra gideceği yeni adreste montajlanır. Gerekiyorsa sökülüp tekrar geri getirilir. Tüm bu işler için uygun ambalaj malzemeleri kullanılmakta, profesyonel marangoz ve tesisatçılar, konusunda bilgili taşıyıcı bir ekip çalışmaktadır.
 
Evden eve nakliye yapılırken müşteri talepleri doğrultusunda asansörlü taşıma işlemi de yapılmaktadır. Özellikle piyano gibi taşınması özel önem arzeden eşyaların üst katlara indirilip çıkartılması için asansörlü taşıma büyük kolaylıktır.
 
Eşyalarınız en az sizin kadar değerlidir. Bu nedenle nakliye öncesinde eşyalarınız sigortalanmaktadır. Taşınma konusunda bir aciliyetiniz varsa size uygun çözümler üretmek için bizi aramaktan çekinmeyin.
 
Eşya depolanması konusunda da hizmet veren firmamız, depoya kaldırılacak eşyalarınızın yerinde ve uygun şekilde ambalajlanmasını sağlayarak araçlara yükler ve depoya sevk eder. Dilediğiniz zaman size ayrılan depodan eşyalarınızı ilk günkü gibi tertemiz şekilde teslim alabilirsiniz.
 
Çağrı merkezi müşteri hizmet numaramızı arayarak nakliye konusundaki tüm soru ve şikâyetlerinizi iletebilir, web sitemizdeki iletişim adresini kullanarak sorularınızı e-posta aracılığıyla da bize iletebilirsiniz.