0216 399 10 31

Bostancı Evden Eve Nakliyat

Bostancı Evden Eve Nakliyat

12.08.2017
Bir yerden bir yere eşya ve ürün taşımacılığını ifade eden nakliyat; günümüzde sadece taşımacılığı değil taşınacak eşyaların uygun şekilde sökülüp ambalajlanmasını, araca yerleştirilmesini, belli bir yere taşınıp orada tekrar kurulmasını ifade eder. Taşıma sırasında eşyalara zarar gelmeden sağlam bir şekilde teslim edilmesi, nakliye işinin püf noktasıdır.
 
Ulusoy Nakliyat firması, işinin ehli uzman kadrosuyla eşyanıza gözü gibi bakar. Özenle ambalajlanan eşya ve ürünlerinizi sigortalı şekilde, uygun araçlarla gerektiği gibi taşır, yerleştirir, kurar.
 
Evden eve taşınma ya da şehirler arası nakliye konusunda en uygun fiyatlarla teklif alabilmek için Bostancı Evden Eve Nakliyat firmamızın müşteri temsilcilerini bilgilendiriniz. Ev ya da ofis taşınması, aynı şehirde ya da başka bir şehre taşınma, eşyaların yurt dışına nakli, parça eşya taşınması, periyodik ürün teslimatları ve kullanılmayan eşyaların depolanması gibi konularda ayrıntılı olarak bilgi verdiğiniz müşteri temsilcimiz sizi kısa süre sonra geri arayarak bilgilendirecektir.
 
Kurumsal müşterilerin belli periyotlar dahilinde talep ettikleri parça eşya taşınması ve belli tarihlerde belli ürünlerin teslimatı gibi konular süreklilik arz eden konulardır. Bu tür nakliye işlerinizi de yaparak sizi araç kiralama derdinden kurtarıyoruz.
 
Evden eve nakliyat, Bostancı Evden Eve Nakliyat firmamızın öncelikli iş konusudur. Evinizden ambalajlayıp kolileyerek aldığımız eşyalarınızı üstü kapalı kamyonlara yüklüyor, yeni evinize taşıyıp gönlünüzce yerleştiriyoruz. Beyaz eşyalarınız dahil sökülen tüm eşyalarınızı monte edip yeni taşındığınız evinizi, yerleşmiş ve kullanılır halde bırakarak bir dahaki taşınmanıza kadar sizinle vedalaşıyoruz.
 
Nakliye için bizi tercih ettiğinizde eşyalarınızı toplama derdine düşmenize gerek yok. Biz gelir uygun şekilde koliler, dolap içlerini boşaltır, askıdaki eşyalarınızı buruşturmadan ve katlamadan taşırız. Kırılacak eşyalarınızı uygun ambalaj malzemeleriyle tek tek korumaya alır, özel önem gerektiren diğer eşyalarınız için en az sizin kadar titizleniriz.
 
Firmamız gerektiğinde sadece eşya taşıması da yapmaktadır. Şehir içinde ya da şehirler arası eşya nakliyesi ve eleman gerektirmeyen, taşıması müşteriye ait nakliye talepleriyle ilgili fiyat bilgisi için müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz. Bunun yanında, taşınma ya da demonte eşyaların sökülüp takılması gibi durumlarda ihtiyacınız olan uzman eleman ihtiyaçlarınız için de bizi aramaktan çekinmeyin.